Pogoda jutro Pogoda Poznań
1511
Hala Judo PKS Olimpia
Hala Judo PKS Olimpia, ul. Taborowa 1, 60-790 Poznań, tel. (61) 868-34-81
Czy poleciłbyś to miejsce innym? Tak(8) Nie(1)
Hala Judo PKS Olimpia
fot. PKS Olimpia

Specjalistyczna sala do ćwiczeń to 360 m2 maty treningowej podzielonej na trzy odrębne sektory. Dwumetrowy pas bezpieczeństwa oddziela matę od ścian, drabinek i trybun. Sześć szatni z zapleczem sanitarnym umożliwia bezkonfliktowa wymianę ćwiczących grup.

Obiekt jest wyposażony w siłownię, atlas oraz saunę z możliwością realizacji odnowy biologicznej z masażem wodnym.Rodzice i opiekunowie małych sportowców mają możliwość aktywnego wypoczynku w siłowni lub odnowie biologicznej (saunie) za dodatkowa opłata po wcześniejszej rezerwacji.

Natomiast Poznański Klub Sportowy OLIMPIA to klub z 40-letnią tradycją sportową w judo. Kolejno przechodzi swoje przemiany z GKS Olimpia do TS Olimpia a od 1 marca br. z dotychczasowej sekcji judo powstał PKS OLIMPIA.
PKS OLIMPIA jest stowarzyszeniem działającym jako regionalny ośrodek treningów i rekreacji judo. Celem Klubu jest szkolenie w dyscyplinie sportowej judo i propagowanie czynnego uprawiania tej dyscypliny wśród dzieci , młodzieży i dorosłych.
Szczególna uwagę poświęcamy treningowi dzieci, dlatego zajęcia prowadzone są od września do czerwca. Rodzice i opiekunowie małych sportowców mają możliwość obserwowania postępów w treningu z trybun.W sali judo prowadzone są zajęcia programowe dla studentów szkół wyższych, funkcjonariuszy Straży Miejskiej i Policji.
Oferujemy również możliwość wynajęcia części lub całości obiektu sportowego na treningi, zawody sportowe i staże specjalistyczne dla sportów walki z wykorzystanie położonej na stałe maty (tatami).
Poznański Klub Sportowy Olimpia” uczestniczy w programie Młodzieżowe Centrum Sportu – JUDO pod nadzorem i kontrolą Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania.

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.


wrzesień
pnwtśrczptsond
12345
6789101112
13141516171819
20
21
2223242526
27282930
dzisiaj w Poznaniu