Pogoda jutro Pogoda Poznań
119
Reklama
Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy online na raty?
REKLAMA | aktualizacja: Środa, 0 2021 roku, godzina 13: 1

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy online na raty?

Szybkie pożyczki internetowe w ostatnich latach zyskały niezwykłą popularność. Przez internet możesz wziąć nawet kredyt gotówkowy oferowany przez bank - na kwotę opiewającą na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ale jak to zrobić? O czym warto pamiętać?

Jeśli pożyczki online zainteresowały Cię dopiero niedawno, możesz nie wiedzieć, jak łatwo zaciągnąć takie zobowiązanie - nawet w banku. Mamy nadzieję zaskoczyć Cię prostotą tej procedury!

Wystarczy, że znajdziesz najlepszą i najtańszą ofertę, wypełnisz wniosek, prześlesz wymagane dokumenty i poczekasz na decyzję banku.

Tak. To naprawdę wszystko, co musisz zrobić, zanim będziesz mógł cieszyć się potrzebną Ci gotówką i realizować swoje marzenia.

Jak znaleźć najlepszą i najtańszą ofertę kredytu online?

Zastanawiasz się, w jaki sposób znaleźć najlepszy kredyt przez internet? Pomoże Ci w tym porównywarka kredytów online. Wejdź na taką stronę i wprowadź kwotę, którą chcesz pożyczyć oraz liczbę miesięcy, w ciągu których planujesz spłacić swoje zobowiązanie. Porównywarka przeanalizuje aktualne oferty pożyczki przez internet i wyświetli Ci zestawienie.

Zestawienie kredytów gotówkowych online będzie zawierało wysokość rat, wysokość kosztów kredytu i RRSO. Możesz posortować oferty np. według wysokości rat, zapoznać się ze szczegółami każdej oferty i dowiedzieć się, jakie wymagania są stawiane kredytobiorcy - w tym, jakie dokumenty będziesz musiał dostarczyć. Poznasz też zalety i wady każdej oferty.

Kiedy zdecydujesz się na którąś ofertę, kliknij przycisk obok oferty (np. "weź pożyczkę", "zapytaj o kredyt", "złóż wniosek"). Zostaniesz przekierowany do formularza do wypełnienia.

Jak wnioskować o kredyt przez internet?

Szczegóły procedury zależą od konkretnego banku. Zawsze będziesz musiał wypełnić wniosek. Może być bardzo krótki lub mieć kilka podstron - jednak pytania będą naprawdę proste. Bank będzie chciał znać Twoje dane osobowe i kontaktowe, a także źródło dochodów i wysokość innych zobowiązań.

Następnie przedstawiciel banku najprawdopodobniej skontaktuje się z Tobą, żeby dopytać o szczegóły.

Żeby dostać kredyt gotówkowy, będziesz musiał na którymś etapie załączyć wymagane dokumenty. Będzie to skan Twojego dowodu osobistego i albo wyciąg z konta za ostatnie miesiące, albo zaświadczenie o zarobkach.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze wpłyną na Twoje konto. Będzie to albo Twoje dotychczasowe konto, albo nowoutworzone konto w banku, w którym wziąłeś kredyt.

Jak widzisz, cała procedura jest naprawdę nieskomplikowana. Jej ogromnymi atutami są wygoda i szybkość. Nie musisz wychodzić z domu, a pieniędzmi możesz cieszyć się jeszcze dzisiaj.

Powodzenia!

NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Ciało znalezione w Jeziorze Maltańskim należy do zaginionego po imprezie firmowej 37-latka
W niedzielę pisaliśmy o zaginięciu 37-letniego poznaniaka.
więcejCzytaj więcej | Wtorek, 2017.11.14 12:02
W środę zamieszki w centrum? Montują dodatkowe kamery, będzie policja
W środę wieczorem w pubie przy ulicy Strzałowej na Starym Mieście zorganizowane zostanie spotkanie z posłem Ruchu Narodowego. Może tu dojść do starcia Antify z narodowcami.
więcejCzytaj więcej | Wtorek, 2017.11.14 08:02