blog background
 
Tryndamar: Fałszowanie postów – czyli kolejne kłamstwa espe
kłamstwa, espe, fałszowanie
metka_epoznan
Bezprawie pozwalające na niesłuszne oskarżenia na tym portalu
ok
17
not ok
19
liczba odsłon: 2513

Uwaga użytkownicy portalu!

Każdy z Was, tak jak ja, może zostać oskarżony o modyfikację czyichś postów. Powszechnie znany na tym forum, mocno cierpiący na zaburzenia psychiczne użytkownik espe jest w stanie oskarżyć każdą osobę o taką edycję by usprawiedliwić swoją chorobę psychiczną i umysłową czarną dziurę, która zaślepiając go spowodowała, iż nie pamięta on co napisał.

Nie będę biernie się przyglądał jak oskarża się mnie na tym portalu o rzeczy, z którymi nie mam nic wspólnego. Dlatego również postanowiłem wydać oświadczenie w tej sprawie aby odpowiedzieć na kłamstwa jakie padły na blogu espe i opisać prawdziwy przebieg zdarzeń z ostatnich dni. Brednie rozrzucane przez espe nie dziwią z tego względu, że użytkownik ten jest główną rozgłośnią kłamstw i pomówień na tym portalu.

Otóż dnia 15 listopada odpowiedziałem na post espe, którego fragment brzmi następująco: 

Promocji dewiacji seksualnych mówię NIE....”

Jako, że prowadzę na moim profilu tzw. księgę cytatów z najbardziej niedorzecznych postów napisanych przez ludzi, delikatnie mówiąc, obłąkanych (głównie są to cytaty z wiadomego użytkownika) na tym portalu to zapamiętałem słowa, które espe napisał dnia 2 października 2012 o godzinie 17:36 pod artykułem „Płatny parking przy Termach Maltańskich?”. Słowa były następujące:

„Chciałem powiedzieć, że od kiedy odkryłem, że Jarosław Polskęzbaw jest homoseksualistą, to popieram go jeszcze bardziej” 

Post ten widziałem w tym samym dniu, skomentowałem go jednak dopiero na drugi dzień o godzinie 19:32. Jako, że specjalnie nikt na to nie zwracał uwagi temat poszedł w zapomnienie, lecz tekst ten trafił do mojej księgi.

Wspomnianego dnia 15 listopada odpowiedziałem espe zawierając w poście cytat z jego postu z 2 października: „A to ciekawostka. Dewiacja seksualna u Jarka jakoś ci nie przeszkadza: "Chciałem powiedzieć, że od kiedy odkryłem, że Jarosław Polskęzbaw jest homoseksualistą, to popieram go jeszcze bardziej" - to są twoje słowa.”. Na tym moja rola się w tej sprawie kończy. Ja cytowałem tylko słowa. Po tym wpisie zostałem najpierw wyzwany przez owego obłąkanego użytkownika:

„To napisał obłkany Tryndamarem. Pamiętaj.”

„Debilem jesteś”

a także oskarżony o modyfikację postu z 2 października, m.in:

„Zastanawia mnie kim jest Tryndamar, skoro moze sobie swobodnie manipulować moim kontem i moimi postami.”

Oczywiście dałem mocny i ostateczny dowód w postaci linka do artykułu z 2 października i każdy mógł jego post zobaczyć „na żywo” i pozbyć się złudzeń jakiejkolwiek manipulacji z mojej strony cytatem z jego wypowiedzi. Espe stwierdził, że ktoś mu się włamał:

„Zgłosiłem do redakcji włamanie na moje konto....”

po czym uparcie twierdził, że artykuł z 2 października był napisany 2 listopada i przez kilka kolejnych postów fałszował datę pomimo zamieszczania przeze mnie screenów z powiększoną do granic możliwości datą tamtego posta, a także pomimo zwracania tej samej uwagi przez innych użytkowników. Przykładowy wpis jaki padł:

Towarzystwo grające nieczysto, zmieniające treść postów. Zgłosiłem sprawę (póki co) do redakcji i oczekuję na odpowiedź, co stalo się z postem napisanym przez mnie 2 listopada 2012 po 17 i dlaczego ktoś zmienił jego treść. A zmianę po trzech tygodniach "ujawnia" Tryndamar. Ciekawe, jakoś w trakcie dyskusji nikt nie zwrócił ongiś uwagi na treść komentarza całkowicie sprzweczną z moimi poglądami powszechnie znanymi na forum.”    

Każdy choć w miarę rozgarnięty człowiek zorientowałby się, że to był faktycznie październik a nie listopad mając prawdziwą datę jak na dłoni a nie dalej brnął w swojej głupocie. Jednak nie espe, co już ewidentnie wskazuje na manipulację z jego strony i oczywiście kłamstwa, które od niego padają praktycznie bez przerwy. Dalej poszły z jego strony kolejne kalumnie:

Funkcjonariusze dzisiaj szaleju się napili a z nimi Lesiu.”

„Na skraju wytrzymałości są psy formułowe a nie ja.”

Miał jeszcze czelność napisać, że to on został pomówiony:

„nie ma sensu walka z pomówieniami i działaniami mającymi znamiona przestępstwa.”

Oczywiście wyzywanie wszystkich od funkcjonariuszy i agentów, a także od psów i lewaków przychodzi mu bardzo łatwo gdyż robi to na co dzień. Ponadto nie ma także szacunku do kobiet porównując je, np. do pralki:

„Spokojne, aania nie jest żadnym zagrożeniem. Tak jak napisałeś jest tu karłem intelektualnym, praleczką.”

Mnie też oczywiście obraził po raz kolejny:

„Ale podziwiam Cię kiero że chce ci się mimo wszystko dyskutować z kanalią.”

Dziwię się, że ten użytkownik będący zwykłym szkodnikiem nie został jeszcze ukarany za swoje haniebne i niecne zachowanie na tym portalu.

Przechodząc teraz do artykułu z 2 października można zobaczyć post użytkownika olicek, który w swojej treści zawiera cytat postu espe, który wcześniej w tym artykule nie istniał. Nie jest to jednak żaden dowód w sprawie gdyż, jak już zostało udowodnione, treść cytatu można dowolnie zmienić. Zresztą nie chodzi nawet o modyfikację tylko o oskarżenia pod moim adresem i to bez jakichkolwiek dowodów.

17 listopada powstał kolejny bzdurny wpis na blogu espe, którego przypuszczalnym celem było wybielenie się i zdemaskowanie – tylko jeszcze nie wiadomo czego, a także oskarżenie mnie o rzekomy mój udział w modyfikacji posta z 2 października. Oprócz tego wmawianie mi, że ja kłamię (tylko w jakiej kwestii?). Podał przy tym szereg bzdurnych faktów i sugeruje, że ja mam jakąś wiedzę na temat edycji jego posta mimo, że to on sam wspomniał cos o edycji, a nie ja. Dołączył zdjęcia wykonane aparatem cyfrowym strony z komentarzem z 2 października, a potem bezczelnie kłamał, że użytkownik Akodymos odpowiedział na jego rzekomo przededycyjny post (co by znaczyło, że fragment tego posta jest zamieszczony we wpisie Akodymosa). Oczywiście jest to kolejna nieprawda i zafałszowanie dowodów nawet danych przez siebie, gdyż jak jasno widać, Akodymos komentował drugi jego wpis pod artykułem o Termach, a nie ten pierwszy, który rzekomo edytowałem co jasno widać na załączonym zdjęciu na blogu espe.

Ponadto, o czym trzeba wspomnieć, espe trzyma stronę najbardziej ordynarnego użytkownika na tym portalu kiero, a także Michala50 o wątpliwej przeszłości o czym wielokrotnie toczyły się już dyskusje i padł szereg dowodów. Pomijając fakt, że ten drugi też insynuuje komuś innemu, że jest kimś innym, to już ten pierwszy szkodnik wypowiada się w sposób tak karygodny, że nie sposób tutaj nawet przytaczać jego wypowiedzi. Sam fakt „trzymania się” z tymi osobami dobitnie świadczy o jego upadłości umysłowej i wynika pewnie z tego, że osoby te w wielkiej czci i poszanowaniu podtrzymują oskarżenia i kłamstwa padające w moją stronę. Zresztą są po jednej wodzie: pierwszy z nich ma zwidy i kłamie ile się da, a drugi też był wielokrotnie banowany za chamstwo i kalumnie pod adresem innych.

Podsumowując kłamstwa espe w tej sprawie można wyróżnić następujące główne punkty (bo też nie sposób wszystko wymienić):

1. Kłamanie na temat mojego udziału w edycji posta z 2 października

2. Kłamanie na temat osoby komentującej jego posta

3. Fałszowanie daty posta z 2 października

4. Łgarstwo dotyczące wmawiania mi, że posiadam wiedzę na temat edycji.

5. Wypieranie się własnych słów. Pisanie:  Nie podejrzewam nawet włamania na konto, podczas gdy wcześniej napisał, jak zacytowałem wcześniej, „Zgłosiłem do redakcji włamanie na moje konto”. Przypadek? Jest to kolejny dowód na wypieranie się swoich postów i pisanie zupełnie co innego niż wcześniej.

6. Kłamanie na temat braku reakcji na jego post. Reakcja była. Moja.

Po udowodnieniu przeze mnie fałszerstwa espe należy zadać też następujące pytanie:

1. Dlaczego espe sam nie zauważył swojego zmienionego posta? Artykuł nie był długi a modyfikacja, jeśli miała miejsce, musiała nastąpić w krótkim przedziale czasowym. Ponadto post ten był na samej górze jako pierwszy pod artykułem, a zatem aż nadto widoczny. Zamiast zadać sobie samemu to pytanie ów niepoczytalny zadaje je innym.

2. Jaki jest cel takiego postępowania? Jaki jest cel oskarżania kogoś bez dowodów i przy sfałszowanych poszlakach?

3. Jaka jest przyczyna braku świadomości o swoich postach? Czy działał w ciężkim amoku i teraz nie pamięta (co jest najbardziej prawdopodobną wersją zdarzeń) czy też może celowo tak działa. Znane są przecież jego urojenia o banie, który rzekomo dostał jakiś czas temu, więc tym bardziej stawia go to w bardzo złym świetle.

Nigdy nie miałem potrzeby zakładania bloga, ale miarka się tym razem przebrała bo padły tu w moją stronę karygodne słowa oskarżające. Wpis ten ma na celu udowodnienie kłamstwa espe i napisania prawdy o sytuacji jaka miała miejsce w ostatnich dniach, gdyż z wpisu na blogu espe nie można dowiedzieć się niczego prócz kłamstw i bezsensownych teorii rodem z zamachów macierewiczowskich. Moją wersję wydarzeń może potwierdzić duża liczba osób gdyż jest to najbardziej racjonalna i prawdziwa wersja a nie jakieś wymysły chorego z nienawiści człowieka. Wersję espe potwierdzić może kto? No właśnie. Nikt inny jak kiero i Michal50 (jego nick zmienia się dynamicznie).

Mam nadzieję, że redakcja zareaguje i ukarze użytkownika espe stosownym zablokowaniem konta. Jego przewinienia można wymieniać cały dzień: od spamowania treściami z innych stron, przez ewidentne jątrzenie i kłamanie, po notoryczne łamanie regulaminu, który przez tą osobę został krótko mówiąc rozwalony.

Z poważaniem Tryndamar.
 
WASZE KOMENTARZE[1] [2] [3] [4] [5] [6]
avatarawatar: Mam nadzieję ,że ABW śledzi od miesięcy ruchy espe!!!! Przypomnę ,iż wielokrotnie pisałem ,że ZŁO Z PiS-u jest zagrożeniem dla Polski , i dzień w którym dowiemy sie o polskim BREVIKU lub innym zamachowcu to tylko kwestia czasu!!!! No i mamy!!! ABW ZATRZYMAŁO ŚWIRA !!! espe!!! apeluję do ciebie zamilcz z ta twoją propagandą ,bo czynisz wielkie szkody dla polski!!!!
dodano: Wtorek, 2012.11.20 11:10
ok
6
not ok
4
odpowiedz|usuń
~Autor: dzieci.... lepiej do roboty się weźcie i nie traćcie czasu na płytkie dyskusje....
dodano: Wtorek, 2012.11.20 11:44, IP:83.21.84.XXX
ok
3
not ok
4
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: ~Autor: dzieci.... lepiej do roboty się weźcie i nie traćcie czasu na płytkie dyskusje.... ...
W takim bądź razie ojcze/matko/bracie/siostro/dziadku/babciu* CO TY ROBISZ pisząc tutaj???
dodano: Wtorek, 2012.11.20 12:12
ok
2
not ok
3
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: awatar: Mam nadzieję ,że ABW śledzi od miesięcy ruchy espe!!!! Przypomnę ,iż wielokrotnie pisałem ,że ZŁO Z PiS-u jest zagrożeniem dla Polski , i dzień w któr...
jak ja porównywałem espe i kiero do faszystów stanowiących zagrożenie dla społeczeństwa to zostało wylane na mnie wiadro pomyj przez jego wyznawców!!!
dodano: Wtorek, 2012.11.20 12:15
ok
4
not ok
5
odpowiedz|usuń
~Poznan: Komentarz skasowany przez autora bloga.
dodano: Wtorek, 2012.11.20 14:12, IP:85.221.185.XXX
ok
1
not ok
2
odpowiedz|usuń
avatarClamsCasino: Obsesje się leczy !!!!
dodano: Wtorek, 2012.11.20 16:34
ok
1
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarTryndamar: ClamsCasino: Obsesje się leczy !!!!...
Z tym to do espe
dodano: Wtorek, 2012.11.20 18:37
ok
1
not ok
3
odpowiedz|usuń
avatarheretyk: Tryndamar: Z tym to do espe...
Oj sporo jest tu jednostek wymagających leczenia!!!
dodano: Wtorek, 2012.11.20 18:40
ok
1
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: Komentarz skasowany przez autora bloga.
dodano: Wtorek, 2012.11.20 23:45, IP:83.20.110.XXX
ok
0
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Karol: Komentarz skasowany przez autora bloga.
dodano: Środa, 2012.11.21 07:46, IP:217.170.168.XXX
ok
3
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarakodymos: "Czy można w Polsce zrobić referendum nad projektem zastrzelenia Tuska?" - pytał na swoim blogu radny PiS Artur Nicpoń. A o Marszu Niepodległości pisał: "Tych, którym by przypier...ić trzeba, jest sporo". Miłość bliźniego a la PiS.
dodano: Czwartek, 2012.11.22 11:32
ok
2
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarakodymos: "PO wnioskuje o postawienie Kaczyńskiego i Ziobry przed TS. PO złożyła w Sejmie wnioski o postawienie Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu - poinformował szef klubu PO Rafał Grupiński w czwartek. Pod wnioskami podpisali się parlamentarzyści PO, Ruchu Palikota i SLD."
dodano: Czwartek, 2012.11.22 14:26
ok
2
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarTryndamar: akodymos: "PO wnioskuje o postawienie Kaczyńskiego i Ziobry przed TS. PO złożyła w Sejmie wnioski o postawienie Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry p...
Bardzo dobrze. Ziobro jak Ziobro, też zasługuje na TS, ale nikt nie zasługuje na TS bardziej niż Kaczyński. No może Madziarewicz. Mam nadzieję, że TS coś zrobi. To co robią te szczury pisowskie zasługuje na ostrą karę. Jeszcze niech Hofmana wezmą ze sobą. Ten człowiek nawet jak nic nie mówi to kłamie.
dodano: Czwartek, 2012.11.22 15:26
ok
0
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarTryndamar: akodymos: "Czy można w Polsce zrobić referendum nad projektem zastrzelenia Tuska?" - pytał na swoim blogu radny PiS Artur Nicpoń. A o Marszu Niepodleg...
Kaczyński nawet nie ma pojęcia czy taka osoba jest członkiem PiSu. On chce jeszcze jeszcze Polską rządzić? hehehe :D
dodano: Czwartek, 2012.11.22 15:27
ok
0
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarakodymos: Tryndamar: Bardzo dobrze. Ziobro jak Ziobro, też zasługuje na TS, ale nikt nie zasługuje na TS bardziej niż Kaczyński. No może Madziarewicz. Mam nadzieję, że TS ...
Ma matactwo wypisane na twarzy. Broń nas dobry Boże przed takimi ludźmi.
dodano: Czwartek, 2012.11.22 15:34
ok
0
not ok
1
odpowiedz|usuń
avatarakodymos: Tryndamar: Kaczyński nawet nie ma pojęcia czy taka osoba jest członkiem PiSu. On chce jeszcze jeszcze Polską rządzić? hehehe :D...
Na swoim blogu zamieścił fotografię na której trzyma broń.
dodano: Czwartek, 2012.11.22 15:35
ok
0
not ok
1
odpowiedz|usuń
WASZE KOMENTARZE[1] [2] [3] [4] [5] [6]
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
TRYNDAMAR
Tryndamar.epoznan.pl
RSSsend_message
Najsłynniejsze cytaty espe na tym forum i innych oszołomów z PiSu:
"...w sposób skrytobójczy i podstępny..."
"Zdradzeni o świcie przez polskie władze"
"PiS jest kuźnią ludzi z charakterem i kręgosłupem moralnym"
"...autentyczny autorytet..."
"Udział osób trzecich jest przesądzony"
"To był zamach!"
"PiS brzmi dumnie"
"Skrzydło odpadło bo tak chciało"
"...pod osłoną popołudnia..."
"Ja, sól tej ziemi..."
"Tusk obraził lwią część społeczeństwa nazywając ich moherami"
"Putin przejmuje władzę w Polsce. 12 czerwca zasiądzie na Narodowym w loży prezydenckiej"
"Smuda przejął reprezentacje całkowicie rozbitą po Beckenbauerze"
"Tylko teraz już spokojniej i bez takich wtop jak np. schody ruchome tylko dla zjeżdżających"
"mamy igrzyska, ktorych organizacja przypadła Polsce w czasie szczęśliwych rządów PiS"
"Piloci w momencie katastrofy odchodzili od lądowania."
"Wiadomo już że miał miejsce w katastrofie udział osób trzecich."
"Serwery Państwowej Komisji Wyborczej w trakcie ostatnich wyborów prezydenckich znajdowały się na terenie Rosji."
"Rząd wybrany dzięki serwerom umieszczonym na terenie Federacji Rosyjskiej ..."
"Chciałem powiedzieć, że od kiedy odkryłem, że Jarosław Polskęzbaw jest homoseksualistą, to popieram go jeszcze bardziej"
"...niezwykle światłego, odważnego i wytrwałego człowieka - Antoniego Macierewicza..."
"PO traci poparcie już jest 6 punktów procentowych za PiS. Tylko co z tego, skoro serwery PKW znajdują się na terenie federacji Rosyjskiej?"
"nie kłam chamie niemyty"
"wypił skażone mleko z piersi ojca"
"No jest palant pierwszej wody"
"Olej chama ciepłym moczem"
"Tramwaj wahadłowy tsk ... Skolei puszczenie dwóch tramwajów ... trasa licy ... tędfy kursujące"
"Zastanawia mnie kim jest Tryndamar, skoro moze sobie swobodnie manipulować moim kontem i moimi postami."
"Ja sie z żadną grupą społeczną nie utożsamiam."
"Ja nie mam swojego prezesa. Nie należę do żadnej partii i charakteryzuję się obiektywnym światopoglądem opartym na prawdzie."
"To przecież był zamach. Każde kolejne kłamstwo strony rządowej jedynie potwierdza nie tylko fakt zamachu ale sugeruje chęć zacierania śladów."
"urodzonych homusiów jest ok 1% populacji. Reszta to produkt indoktrynacji."
"BOZE CHRON KURWA FANATYKOW"
"jestem podmiotem każdego wątku na forum. Dla tych, których prawda w oczy kole jestem solą oku."
"Muszę chwilowo się przelogować, bo te chamy znów edytują mój post"
"Oni jak Cameron, my jak Jarosław Kaczyński. Wielki Mąż Stanu."
"Ratujmy transwestytów i osoby honoseksualne, tak trzeba ich leczyć to też są ludzie!. "
"Kocham wszystkich bliźnich, dlatego chcę ratować ich dusze przez złem i zatraceniem. "
"Demontaż państwa trwa w najlepsze, a ludzie śpią."
"Każdy psycholog dokładnie wie, że homoseksualizm to dewiacja i choroba."
"10 kwietnia 2013 w Warszawie w 3. rocznice Zamachu Smoleńskiego szykuje się zmiana politycznej warty"
"Tak wiele alarmujących, złych rzeczy dzieje się teraz w Polsce że nasza zagłada w zasadzie jest przesądzona."
"od samego początku wiem że miał miejsce zamach"
"prawdę o Smoleńsku co do zrębów znam od 10 kwietnia 2010 roku, +/- od godziny 10."
"Niestety, dzis w zasadzie rosyjską flagę możnaby wywiesić nad budynkiem sejmu przy Wiejskiej."
"POwinni wypuścić wszystkich przestępców z więzień. Dzięki temu zwiększy się elektorat i poparcie dla PiS"
"Dziś Polacy głównie oglądają TRWAM lub Republikę"
"Nawet zwierzę kieruje się w życiu jakimiś wartosciami. "
"Gestem tym w Polsce pozdrawiali się harcerze, piłkarze, wojskowi, politycy - ogólnie rzecz biorąc każdy" (chodzi o Salut Rzymski)
"gnój hitler zrobił to specjalnie przywłaszczył sobie nasz POLSKI SYMBOL!!!!!!!..."
"Ja mam zawsze rację."
"Jan Kobylański człowiek bardzo zasłużony powinien otrzymac szansę kandydowania na prezydenta."
"Zyta Gilowska jest niemal jak Żelazana Dama."
"Dziś ludzie się śmieja z Tuska i jego partii, śmieją się przez łzy i tęsknią za rządami PiS-u"
"Hitler pouczał młodych niemców ,żeby jak coś mu się stało zbudowali unię jeuropejską i go posłuchali."
"Pamiętaj, zamach 2010 miał miejsce, był trotyl, były przynajmniej dwie detonacje, było niewłaściwe naprowadzanie samolotu na pas startowy. Zamach, koles, zamach. Ci co sięboja prawdy sciemniaja i mordują świadków"
"Na tym forum nie zadaje się trudnych pytań. Większość, prrzynajmniej tych aktywnych, zalogowanych to funkcjonariusze. Wykonują czynności (czyli piszą durne posty) w ramach służbowych obowiązków. Nie tylko tutaj piszą."
"Swoja droga na miejscu obecnie urzędującego premiera zastanowiłbym sie co lepsze. Uczciwy proces i wyrok zasądzony przez PiS czy samosąd, ktory mógłby się wydarzyć, gdyby bieg historii miały ziemić wydarzenia na ulicach polskich miast."
"Espe to człowiek prawy z zasadami."
"Nie, jestem człowiekiem inteligentnym. Całe stado lewaków nie daje mi tu rady"
"Z kiero i espe jesteśmy na forum na stopie koleżeńskiej, po prostu fajne z nich chłopaki. Nie nudzą, nie liżą"
"Pedofilami w Kościele są masoni przebrani w sutanny"
"Panu Antoniemu Macierewiczowi z okazji imienin najlepsze życzenia. Wytrwałości, łaski Bożej i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień i pokonania tych, którzy szerza kłamstwo, nienawiść"
"~kiero: Putin I Rosja jest większym przyjacielem Polski niż Usa i zachód europy i to jest oczywiste"
"Wpychanie więc tutaj dyrdymałów na temat transmisji pielgrzymek są nie na miejscu bo zaspokajały one podstawowe potrzeby Polaków i nie tylko tych, ktorzy uważają siebie za Katolików"
"Ci ostatni dwaj wymienieni to tylko postacie polskojęzyczne. Nie są Polakami na co wskazują jednoznacznie ich życiorysy jak i ich przodków. Jednak nasza Matka - Ojczyzna - Polska i My - Polacy naród dumny, sprawiedliwy, tolerancyjny mimo całego zła, które nam wyrządzają wciąż pozwalamy im mieszkać i normalnie zyć w swoich granicach. A zyją lepiej niż Polacy"
"59 miesięcy temu straciliśmy najlepszego Prezydenta wolnej Polski. Dziś możemy także powiedzieć z pewnością jak nigdy: straciliśmy człowieka, który przewidział nadciągające chmury"
"Praca Zespołu Parlamentarnego nie idzie na marne. Powoli krok po kroku jak kropla drążą kamień. Tacy ludzie NIGDY się nie poddadzą póki nie dojdą do prawdy. Ci ktorzy blokują prawdę o Smoleńsku musielby wytłuc pół narodu"
"Pan Macierewicz docieka prawdy wykonując nadludzki wysiłek i powoli sukcesywnie do niej dochodzi. Acz z pewnością w głębi serca doskonale zdaje sobie sprawę, kto stoi za tym zamachem. To człowiek - skała. Musi trzymać się litery ułomnego polskiego prawa, dlatego nie mówi wiele na temat mocodawców zamachu, musi poczekać na dowody w tej sprawie"
"Widzisz synek, niepłodnośc to skutek bezbożnego życia za młodu"
ARCHIWUM WPISÓW
Bezprawie pozwalające na niesłuszne oskarżenia na tym portalu (18 lis 2012)
Zdjęcie: jovanka