Pogoda jutro Pogoda Poznań
1612

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Adam Zrelak przedłużył umowę z Wartą Poznań
sk | aktualizacja: Poniedziałek, 6 2021 roku, godzina 21: 1

Adam Zrelak nadal będzie reprezentować barwy Warty Poznań.

Adam Zrelak przedłużył umowę z Wartą Poznań
Klaudia Berda / Warta Poznań

W poniedziałek klub poinformował o podpisaniu z 27-latkiem nowej umowy, ważnej do czerwca 2023 roku. - To piłkarz o ogromnym potencjale ofensywnym. Nie tylko, jeśli chodzi o zdobywanie bramek, ale przede wszystkim o działania w fazie ataku i pomocy kolegom w strzelaniu goli. Wiedzieliśmy, że Adam potrzebuje trochę czasu po dłuższym rozbracie z piłką w Norymberdze. Jest dla nas dużą wartością piłkarską i nie mieliśmy wątpliwości, że chcemy go zatrzymać na dłużej. Sam zawodnik też bardzo chciał zostać w Poznaniu i cieszymy się dziś z podpisania umowy, bo mamy zabezpieczony środek ataku na kolejny sezon - powiedział Robert Graf, dyrektor sportowy Warty.

Zrelak wiosną rozegrał 8 spotkań w PKO BP Ekstraklasie, nie zdobył żadnego gola. Sztab szkoleniowy był jednak zadowolony z jego postawy, doceniono też pracę Słowaka na treningach.

- Bardzo się cieszę z tego, że podpisałem nowy kontrakt. Będę robił wszystko, żebyśmy dobrze grali w nowym sezonie, a ja żebym pomógł zespołowi swoimi bramkami. Moja żona i dzieci są szczęśliwe tu w Poznaniu, ja też bardzo dobrze się czuję się w zespole, więc tym bardziej jestem zadowolony z tego, że zostaję w Warcie na kolejne 2 lata. Wiosną miałem kontuzję i sam źle się czułem z tym, że nie udało mi się zdobyć ani jednej bramki. Mam nadzieję, że teraz urazy będę mnie omijały, a gdy strzelę już pierwszego gola, to wtedy pójdzie już z górki. Taki jest plan. Mamy silny zespół i będziemy robili wszystko, żeby w nowym sezonie znów pozytywnie zaskakiwać kibiców w Ekstraklasie - podsumował piłkarz, mający za sobą 5 spotkań w reprezentacji Słowacji.